Καμαριέρα / Housekeeping | Cactus Hotels

Application deadline closed.

Περιγραφή Θέσης

Η αλυσίδα ξενοδοχείων Cactus Hotels, στην περιοχή της Σταλίδας, στην Κρήτη, αναζητά ταλαντούχους και ικανούς συνεργάτες που οραματίζονται να χαράξουν μια επιτυχημένη επαγγελματική πορεία στον κλάδο της φιλοξενίας. Tη θερινή περίοδο 2022, αναζητά άτομα για το τμήμα του Housekeeping και πιο συγκεκριμένα, Καμαριέρα/ Housekeeper:

Η Housekeeper είναι υπεύθυνη για την καθαριότητα των δωματίων. Φροντίζει για την ομαλή και παραγωγική επικοινωνία-συνεργασία με το τμήμα housekeeping για την εύρυθμη λειτουργία του.

Απαραίτητα προσόντα

• Με ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία
• Πηγαία διάθεση για φιλοξενία
• Ομαδικότητα, εντιμότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα και ικανότητες διαχείρισης χρόνου
• Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις

Τι προσφέρουμε

• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
• Μεταφορά από και προς Ηράκλειο
• Καθημερινά γεύματα
• Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας