Υπάλληλος Υποδοχής | Oia Mare Villas

Application deadline closed.

Περιγραφή Θέσης

To OIA MARE VILLAS στην Οία  Σαντορίνης, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2023:

Περιγραφή Καθηκόντων

Ο Υπάλληλος Υποδοχής έχει την ευθύνη για την υποδοχή των πελατών, την άριστη φιλοξενία και εξυπηρέτηση αυτών καθώς και την οργάνωση της αναχώρησής τους. Είναι το άτομο που εξυπηρετεί τις ανάγκες των πελατών και παρέχει τις απαραίτητες πληροφορίες τουριστικού, πολιτιστικού και πρακτικού χαρακτήρα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Τουριστικής σχολής
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα συνεκτιμηθεί
  • Εμπειρία 2-3 έτη σε αντίστοιχη ή παρεμφερή θέση
  • Καλή γνώση χρήσης MS Office
  • Ευγένεια και αξιοπιστία
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Να διακατέχεται από συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Συστάσεις απαραίτητες

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα διαμονής & διατροφής
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας