Σερβιτόρος Α΄& Β΄| Cactus Hotels

Application deadline closed.

Περιγραφή Θέσης

Η αλυσίδα ξενοδοχείων Cactus Hotels, στην περιοχή της Σταλίδας, στην Κρήτη, αναζητά ταλαντούχους και ικανούς συνεργάτες που οραματίζονται να χαράξουν μια επιτυχημένη επαγγελματική πορεία στον κλάδο της φιλοξενίας. Τη θερινή περίοδο 2022, δεχόμαστε αιτήσεις για το τμήμα του κεντρικού εστιατορίου & a la carte εστιατορίου στην θέση σερβιτόρου Α΄ & Β΄: Σερβιτόρους Α’ & Β’

Απαραίτητα προσόντα

• Ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία
• Πτυχίο τουριστικής σχολής θα εκτιμηθεί
• Ομαδικότητα, εντιμότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα και ικανότητες διαχείρισης χρόνου
• Ενθουσιώδης, ευγενική, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Πηγαία διάθεση για φιλοξενία

Τι προσφέρουμε

• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών, ανάλογο της εμπειρίας και των προσόντων
• Μεταφορά από και προς Ηράκλειο
• Καθημερινά γεύματα
• Ευκαιρίες και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης με δυνατότητα πολυετούς συνεργασίας
• Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας