Μάγειρας B’ & Γ’ | Porto Klaras Hotel

Στείλε το Βιογραφικό σου

Στείλε το βιογραφικό σου

Ανέβασε το βιογραφικό σου (doc, docx, pdf)

Περιγραφή Θέσης

Αναζητούμε νέους, δυναμικούς και ταλαντούχους επαγγελματίες για τις θέσεις Β’ & Γ’ Μάγειρα για τη σεζόν 2023.

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία του χώρου εργασίας
  • Προετοιμασία πιάτων πρωινού
  • Υποστήριξη κρύας κουζίνας για συνοδευτικά κρασιού
  • Υπεύθυνος για το πόστο του
  • Τήρηση των κανονισμών υγιεινής

Δεξιότητες

  • Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Προσόντα:

  • Γνώση & εμπειρία για την παρασκευή των πιάτων
  • Καλές γνώσεις τεχνικών μαγειρικής
  • Επιθυμητή η γνώση ελληνικής/μεσογειακής κουζίνας
  • Βασική γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Γνώσεις υγιεινής/καθαριότητας

Για την παραπάνω θέση η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ανάλογα με τα προσόντα
  • Ασφάλιση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή εξαιρετικών προδιαγραφών

Photos