Σερβιτόρος | Elounda Hotels & Resorts

Application deadline closed.

Περιγραφή Θέσης

Η Ελούντα Α.Ε. αποτελείται από τρεις πολυτελείς ξενοδοχειακές μονάδες: Ρorto Εlounda • Εlounda Μare • Εlounda Ρeninsula.

Η Ελούντα Α.Ε., ούσα μία από τους δημοφιλέστερους καλοκαιρινούς προορισμούς στην Ευρώπη, δίνει την ευκαιρία σε κάθε ενδιαφερόμενο να αποκτήσει μια σημαντική εργασιακή εμπειρία στον χώρο των τουριστικών επιχειρήσεων.

Η Ελούντα Α.Ε. διαθέτει πλήρως εξοπλισμένα και λειτουργικά δωμάτια προσωπικού εντός του νεόχτιστου κτιρίου προσωπικού του ξενοδοχείου με κλιματισμό, τηλεόραση και λουτρό. Επίσης προσφέρει δωρεάν wi-fi στο σαλόνι του κτιρίου.

Η Ελούντα Α.Ε. επιθυμεί να προσλάβει

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟ

για τη σεζόν 2023.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος τουριστικής σχολής
  • Ανάλογη 2ετής προϋπηρεσία

Για την παραπάνω θέση η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ανάλογα με τα προσόντα
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση (on-the-job training)
  • Διαμονή εξαιρετικών προδιαγραφών και πλήρη διατροφή